ВИПУСК МАГІСТРІВ 2022 НА ФАКУЛЬТЕТІ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ

У обстановці родинної атмосфери на факультеті технологій та дизайну відбулося урочисте вручення дипломів випускникам магістратури 2022 року. Цьогоріч диплом освітнього ступеня «Магістр» отримали 34 юнаків і дівчат. Дипломи з відзнакою отримали 18 магістрів. Привітати ще вчорашніх студентів прийшли викладачі факультету.

З вітальним словом до магістрів звернулася декан факультету технологій та дизайну Юлія Срібна, яка побажала магістрам успішного кар’єрного старту після фінішу в отриманні дипломів магістра, бути активними і небайдужимипідкресливши, звертаючись до магістрів: «Майбутнє України залежить від вас!»

Найурочистішим моментом було вручення магістрам дипломів. В аудиторії Коучинг-центру молоді люди у мантіях отримали омріяний документ про освіту. Випускники активно фотографувалися, дякували за привітання та раділи своїм здобуткам. Вручення завершувалося спільними фото і веселим розвертанням китиць квадратних конфедераток.